Problēmas
Modelēšanas pamati

Ziņojums: Pasniedzējs materiāli iekš nav bieži vien izprotami, tieši gadījumā, ja neesi bijis lekcijā. Būtu jauki, ja materiālu būtu arī tajos uzdotajiem jautājumiem atbildes.

Risinājums: Ziņa tiks nodota pasniedzējai.

12. auditorija rozetes

Ziņojums: Vai nav iespējams uzstādīt rozetes 12. auditorijā augšējām rindām?

Risinājums: Drīzumā ieplānots 12. auditoriju aprīkot ar rozetēm, nelielu pacietību un viss notiks!

MOP

Ziņojums: 17.februāra Mašīnorientētās programmēšanas kursa pasniedzējs, kas aizvietoja Leo Seļavo, bija atnācis uz lekciju ne pārāk sagatavojies. Rezultātā lekcijas viela un problēmgadījumi netika izskaidroti pilnībā, piemēri tika risināti nepaskaidrojot pilnībā un lekcija radīja vairāk jautājumus kā skaidrību.

Risinājums: Informēsim pasniedzēju par radušos situāciju, lai turpmāk aizvietotās lekcijas būtu kvalitatīvākas.

Kvalifikācijas darbs

Ziņojums: Varbūt līdzīgi, kā tagad ir izveidots informatīvais starpbrīdis 3.kursam par kursa darbu, būtu iespējams līdzīgu uztaisīt 2.kursam par kvalifikācijas darbu. Jo diemžēl lielākā daļa kursa, šķiet, nav īsti pievērsusi uzmanību iepriekšējā semestrī sniegtajai informācijai, un šobrīd ir milzum daudz jautājumi par kaut kādām galvenajām lietām, kas jāievēro rakstot darbu un par tīri tehnisko pusi (piemēram, tēmas iesniegšanu, darba vadītājiem etc.).

Risinājums: Tuvākajā laikā sazināsimies ar pasniedzēju Zuteru un apspriedīsim informatīvā starpbrīža nepieciešamību.

Informatīvā lekcija par kursa darba izstrādi

Problēma - Būtu nepieciešama informatīvā lekcija par to, kad un kā ir jāraksta kursa darbs.

Risinājums - DF SP Akadēmiskā komisija pašlaik darbojas saistībā ar šo jautājumu. Februāra beigās būs sīkāka informācija.

Updatehttp://datoriki.lv/informacija-par-kursa-darbu/

Informācija par DF SP

Problēma – Atjaunot informāciju http://datoriki.lv/about/

Risinājums – Informācija ir atjaunota, tostarp DF SP biedru sēžu apmeklējuma uzskaitījums un to sadalījums pa komisijām.

Jaunumu saņemšanas iespēja

Problēma – Vajadzētu uztaisīt iespēju pierakstīties uz jaunām ziņām ”datoriki.lv” portālā.

Risinājums –  Līdz ar jauno lapas redizainu tiks ieviesta šāda funkcionalitāte!

Telpu excel

Problēma - Atcerējos, ko kādreiz prasīja Ārija. Jāizveido kaut kāds nošērots doks, kur jāraksta, kādiem pasākumiem un kad ir nepieciešamas telpas, lai nebūtu tā, ka Ārija vai dekāņs jautā – vai jums būs nepieciešamas telpas dienā xx/yy/zzzz, un cilvēks, kuram jautā, nezin pareizo atbildi. (Ar to jau bija problēmas).

Risinājums – 

Lietu dizains

Problēma - Ieteikums, ne problēma. Man liekas, diezgan tizli izskatās tas all caps variants šīs problēmu sadaļas augšpusē. ”Problēma? Ziņo DF SP!” izskatītos daudz sakarīgāk un salasāmāk salīdzinājumā ar all caps versiju. Tikai ieteikums.

Risinājums - Lapas redizains tuvojas, kurā būs novērstas šīs nepilnības!

Problēma ar problēmu ziņošanu.

Problēma - Prieks par šādu jaunieviesumu Jūsu mājaslapā. Tas ir ļoti noderīgi. Taču ļoti vēlētos arī redzēt arī sadaļu, kur būtu apskatāmi visi ieteikumi. Tad būtu iespējams par viņiem balsot, un jūs arī redzētu, kuri darbi būtu svarīgāki! Kā arī mums, studentiem, būtu zināms, kāds ir šī te darba statuss. Kā piemēru varētu ņemt LUIS atsauksmju sadaļu. :)

Risinājums - Kā redzams, tad problēma tiek risināta un  mums ir tapusi jauka problēmu publicēšanas sadaļa. Ir ieplānots datoriķi.lv lapas redizains, kurā noteikti tiks ieviesta uzlabotā sadaļas versija, kurā varēs nobalsot par problēmām, redzēt to risināšanas progresu un citas foršas lietiņas.

close
Facebook IconYouTube IconTwitter Icontwitter follow button