Par ikgadēju tradīciju Datorikas fakultātes studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem ir kļuvusi fakultātes dzimšanas dienas svinēšana. Fakultāte ir dibināta 2009. gada 16. martā, un šogad tiks atzīmēta fakultātes astotā jubileja. Par godu dzimšanas dienai studenti, mācībspēki, darbinieki un visi fakultātes draugi ir laipni aicināti piedalīties dažādos pasākumos – tradicionāli notiks ikgadējais atklātais šaha turnīrs, būs svētku torte, spēļu vakars un arī datorspēles “League of Legends” oficiālais turnīrs un dažādas citas aktivitātes.

Pasākumi notiks nedēļā no 13. līdz 17. martam.

Pasākumu programma:

Otrdiena, 14.03.

IKGADĒJAIS ATKLĀTAIS ŠAHA TURNĪRS

Norises vieta: 14. auditorija
Norises laiks: 18:00
Otrdien notiks tradicionālais ikgadējais atklātais Datorikas fakultātes šaha turnīrs.
Tajā ir aicināts piedalīties jebkurš interesents: gan Latvijas Universitātes studenti un pasniedzēji, gan citu augstskolu studenti, gan arī jebkurš cits šīs galda spēles cienītājs. Turnīrs ir oficiāls, tā rezultāti būs atspoguļoti dalībnieku personīgajos reitingos.

Galvenā balva ir Datorikas fakultātes ceļojošais kauss – pirmais bits no pirmā Latvijas datora.

Reģistrēšanās, aizpildot anketu: https://goo.gl/forms/o4dBekj5F3XibVmb2 vai atsūtot savu vārdu un uzvārdu (ar reitingu, ja tāds ir) uz lu.shahs@gmail.com līdz 13. martam (ieskaitot). Reģistrēties varēs arī sacensību vietā 14. martā plkst.17.00-17.45 Raiņa bulvārī 19, 14. auditorijā.

Turnīra nolikums – http://ej.uz/dfsahs

Ceturtdiena, 16.03.

DZIMŠANAS DIENAS TORTE

Norises vieta: LU galvenās ēkas vestibils
Norises laiks: 12:10
16. marts ir Datorikas fakultātes izveidošanas diena, tāpēc ceturtdien fakultātes studenti un pasniedzēji ir aicināti uz Dzimšanas dienas tortes gabaliņu. Pirms tortes griešanas apmeklētājus uzrunās Datorikas fakultātes dekāns, “SQUALIO cloud consulting” vadītājs un Studentu pašpārvaldes priekšsēdētājs.

Piektdiena, 17.03.

LEAGUE OF LEGENDS TURNĪRS

Norises vieta: 345. kabinets, 336. kabinets, 14. auditorija
Ierašanās: 18:00
Norises laiks: 19:00
Piektdien jebkurš varēs pierādīt savas spējas “League of Legends” turnīrā. Nakts būs piedzīvojumu pilna – uzvaras, zaudējumi un citi ne mazāk spraigi notikumi sagaida ne tikai spēlētājus, bet arī skatītājus, jo būs pieejama tiešraide, ļaujot vērot spēli jebkurā vietā, kur pieejams interneta savienojums. Uzvarētāji saņems gan virtuālās InGame balvas, gan taustāmas dāvanas.

Ja jau esi izveidojis komandu, piesakies šeit: http://ej.uz/lolsignup
(Katram komandas dalībniekam jāpiesakās atsevišķi)
Ja esi vientuļais vilks, bet spēlēt tomēr gribas, tad piesakies šeit un atrodi sev komandu: https://goo.gl/forms/xkNeRNQ8agRoHQ9a2
(Šīs anketas aizpildīšana nenodrošina dalību turnīrā. Tikai komandas var piedalīties tajā.)

Turnīra nolikums – ej.uz/dflols
https://dfloltournament.splashthat.com/
Ja rodas jautājumi, raksti to komentāros vai dflolturniri@gmail.com

Piektdiena, 17.03.

SPĒĻU VAKARS

Norises vieta: Mazā aula
Norises laiks: 20:00
Paralēli “League of Legends” turnīram notiks arī spēļu vakars, uz kuru aicināti visu fakultāšu studenti, lai draudzīgā gaisotnē kopā ar datoriķiem uzspēlētu kādu no aizraujošajām galda spēlēm. Brīvajos brīžos enerģiju palīdzēs atgūt saldas uzkodas.

 

Lielu paldies sakām mūsu ilggadējam draugam “SQUALIO cloud consulting” par pasākumu atbalstu un iespēju sagādāt svētkus gan fakultātes studentiem, gan darbiniekiem!
SQUALIO_CLOUD-CONSULTING_logo_CMYK