Jau vairākus gadus ikgadējā Latvijas Programmētāju diena (vai dienas, kā tas bija 2013. gadā) top, kopīgi darbojoties LU DF studentu čaklajām rokām un radošajiem prātiem. Esam bijuši plānotāji un organizētāji, plakātu un info materiālu dizaineri un informācijas izplatītāji. Daudzus darbus pagājušogad mūsu studenti un studentes ar rūpēm un uzcītību paveica šī pasākuma labā, tādēļ tas izdevās patiesi lielisks.

Līdz decembra sākumam, kad notiks pasākums, atlikušais laiks pamazām sarūk. Lai pasākums izdotos tikpat grandiozs kā iepriekš, mums nepieciešama Tava palīdzība. Ja Tu esi pirmkursnieks, kas alkst parādīt labākos no saviem talantiem pasākumu rīkošanā, vai jau rūdīts DF-ietis, kam ir gan čaklas darba rokas, gan organizatora pieredze, pievienojies tiem, kuri šogad radīs Latvijas Programmētāju dienu!

Aizpildi APTAUJU, norādot sev vēlamo organizatoru sanāksmes datumu un laiku.

FAQ – Kas ir Latvijas Programmētāju diena?

Atbilde: Programmētāju diena katru gadu tiek svinēta par godu pirmās programmētājas, lēdijas Adas Lavleisas, dzimšanas dienai. Tādēļ par neatņemamu tradīciju kļuvusi Bebidža un Lavleisas balvu pasniegšana. Pasākums pēdējos gados ir ietvēris dienas jeb formālo daļu un vakara daļu jeb balli.

Ja vēlies uzzināt, kā pasākums notika pagājušogad, ieskaties ziņu sadaļā.

Foto no pasākuma ir apskatāmi mūsu galerijās, 2013. gada sadaļā.