Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte nupat kā aizvadījusi 10002 jeb 8. dzimšanas dienas svinības veselas nedēļas garumā.

Svētku nedēļā norisinājās dažādi pasākumi – mēs darbinājām savu prātu ikgadējā atklātajā šaha turnīrā, mielojāmies ar īpašo svētku torti, satikāmies draudzīgajā gaisotnē galda spēļu vakarā, pārbaudījām savas prasmes datorspēles “League of Legends” oficiālajā turnīrā, kā arī piedalījāmies un dažādās citās aktivitātēs. Par svētkiem liecināja arī košie baloni, ar kuriem bija izrotāta mūsu mīļā fakultāte.


Otrdien šaha turnīrā norisinājās spraigas cīņas, par ko liecina tā rezultāti – pirmo trīs vietu ieguvēji turnīrā ieguva vienādu punktu skaitu – 4.5, tāpēc vietas tika sadalītas pēc dalībnieku kopējā reitinga. 3. vietu turnīrā ieguva Mitrofans Slobodjans, 2.vietu izcīnīja Igors Volonins, savukārt turnīra uzvarētāja ir Ķīmijas fakultātes studente Marta Kāne. Papildus tika piešķirtas balvas arī labākajam skolēnam (Miķelis Emīls Miķelsons), jaunākajam dalībniekam (sešgadīgais Davids Spunītis) un atjautīgākajai daiļā dzimuma pārstāvei (Elina Rudovska). Turnīra oficiālie rezultāti pieejami šeit.

Ceturtdien dzimšanas dienas pasākumā viesus sveica Datorikas fakultātes dekāns un Studentu pašpārvaldes priekšsēdētājs, apsveikt mūs ieradās mūsu draugi “SQUALIO cloud consulting”. “SQUALIO cloud consulting” bija sarūpējuši mums arī dāvanu, par ko no sirds sakām viņiem – paldies! Pēc uzrunām studenti, mācībspēki, darbinieki un fakultātes draugi varēja nogaršot garšīgās tortes gabaliņu.

Piektdien datorspēles ‘’League of Legends” cienītāji tikās DF rīkotajā turnīrā. Aptuveni 8 stundu laikā savstarpēji sacentās 10 komandas. Tiem, kam nebija iespējas atnākt pie mums ciemos, bija iespēja sekot līdzi spēlēm tiešsaistē. Konkurence bija ļoti sīva, par ko liecināja ieilgušās spēles, bet galu galā vēlu naktī uzzinājām turnīra uzvarētājus, kas ieguva gan virtuālās InGame balvas, gan arī taustāmas dāvanas:

1. vieta – KOR;
2. vieta – Papucīši;
3. vieta – Roltons un Cēsu Light.

Paralēli LoL turnīram notika arī spēļu vakars. Pasākuma viesi spēlēja iecienītās galda spēles, drosmīgākie varēja izmēģināt savas prasmes galda futbola turnīrā.

Vēlreiz sveicam turnīru uzvarētājus un sakām paldies visiem, kas piedalījās svinībās! Uz tikšanos jau nākošajos DF pasākumos!

 

Fotogrāfijas no pasākumiem pieejamas šeit:
Šaha turnīrs
Dzimšanas dienas torte
Spēļu vakars un LoL turnīrs