Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte atzīmējusi savas 9. dzimšanas dienas svinības jeb “Datoriķu dienas 2018”!

 Jau ienākot Datorikas fakultātē dzimšanas dienas nedēļā, varēja sajust, ka datoriķi svin! Svinīguma sajūtu radīja gan fakultātes krāsās pieskaņotās dekorācijas, kas pavērās visapkārt, gan studenti DF kreklos.

 Šīs nedēļas laikā bijām sarūpējuši dažādus aizraujošus pasākumus, kuros piedalījās ne tikai DF studenti, bet arī citi interesenti. Mēs pierādījām savas prasmes šaha turnīrā, mielojāmies ar īpašo svētku torti, satikāmies draudzīgā gaisotnē “Datoriķu vakarā” un pārbaudījām savas zināšanas erudīcijas konkursā!

 Otrdien šaha turnīrā norisinājās spraigas cīņas. 1. vietu izcīnīja Uldis Melderis, 2. vietu ieguva Igors Volodins, bet 3. – Rīgas 66.vidusskolas skolēns Kristaps Reinis Strods. Arī šogad tika piesķirtas specbalvas – Spožākais DF prāts ir Viktorija Kurme, savukārt labākā skolēna balvu piešķīrām Andrim Grickus. Oficiālie turnīra rezultāti pieejami šeit: http://chess-results.com/tnr339166.aspx?lan=1&art=1.

 Ceturtdien norisinājās datorspēļu vakars un LoL turnīrs. Kā jau zināms, datoriķi ar datorspēlēm ir uz “tu”, tāpēc norisinājās ļoti sīvas cīņas LoL turnīrā, kurā šogad uzvarēja komanda “Zemene un draugi”, 2. vietā ierindojās “Proud Feminists”, bet 3. vietu izcīnīja komanda ar nosaukumu “advancedchimps”.

 Piektdien notika svinīgais dzimšanas dienas pasākums, kurā viesus sveica mūsu dekāns, “SQUALIO cloud consultingvadītājs, kā arī mūsu Studentu pašpārvaldes vadītāja. Pēc uzrunām studenti, mācībspēki, darbinieki un fakultātes draugi varēja nogaršot garšīgās tortes gabaliņu. Vēlamies izteikt sirsnīgu paldies mūsu draugiem SQUALIO cloud consulting” par sarūpēto dāvanu!

 ”Datoriķu dienas” noslēdzām ar “Datoriķu vakaru” piektdienas vakarā, kas, iespējams, ir sākums jaunai tradīcijai. Vakara laikā ikviens pasākuma apmeklētājs draudzīgā kompānijā varēja apspriest jaunākās tehnoloģijas un uzspēlēt kādu galda spēli, savukārt vakara otrajā daļā notika erudīcijas konkurss, kurā erudītākā komanda izrādījās “Piucis”, 2. vietu izcīnīja “Kaut kur”, bet 3. vietu ieguva “Kristaps&Pēteris”.

Vēlreiz sveicam turnīru uzvarētājus un sakām paldies visiem, kuri kopā ar mums atzīmēja Datorikas fakultātes dzimšanas dienu, kā arī mūsu draugiem un atbalstītājiem “SQUALIO cloud consulting” !

Uz tikšanos jau nākamajos DF pasākumos!