Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) ielūdz Tevi, student, uz grandiozākajiem Latvijas Universitātes (LU) studentu jaunā studiju gada sagaidīšanas svētkiem „Aristoteli 2012” 2. septembrī Doma laukumā plkst. 19:00. Iesāksim kopīgi jauno studiju gadu, iepazīsimies ar studiju biedriem, LU vadību un izdejosimies līdz pat pirmo lekciju sākumam! Nenokavē „Aristoteli 2012” – ieskaties Aristotelis.lv!

 

Šogad Aristotelis jaunos LU studentus sveiks jau 46. reizi un šie svētki ir kļuvuši par neatņemamu LU studentu dzīves sastāvdaļu. Pirmā daļa sāksies ar svētku gājienu no savām fakultātēm, kurā izpaužas vissenākā un noturīgākā tradīcija – pirmā iespēja pieteikt sevi kā piederīgu fakultātei, rotājoties ar tās atribūtiku, godā ceļot fakultātes karogu, kā arī sacenšoties ar citām fakultātēm par studentiskākās saimes titulu. Jaunos studentus sveiks un ievadlekcijas vadīs pats Aristotelis, LU rektors Mārcis Auziņš, fakultāšu dekāni, studentu un studenšu korporāciju pārstāvji, kā arī viens no jums – viens no jaunajiem pirmkursniekiem.

 

Lai sagatavotos savai pirmajai lekcijai Aristoteļa vadībā, Tavas fakultātes studējošo pašpārvalde ir sarūpējusi iespēju kopīgi sagatavot mājas darbus, iesildīties šiem svētkiem un iepazīt savas fakultātes studentus, simboliku un tradīcijas – fakultātes Pirmsaristotelī. Atrodi savu fakultāti un sagatavojies šiem svētkiem ar vērienu: http://Aristotelis.lv/pirmsaristotelis/

 

Katra studenta īpašais pagodinājums ir stāvēt studentu priekšā, tāda iespēja šogad ir arī Tev, ja esi pirmā kursa bakalaura studiju programmas students – piesakies un gūsti šo iespēju uzrunāt studentus un LU vadību, kā arī saņem iepriecinošu balvu no LU Studentu padomes. Pieteikšanās līdz 19. augustam http://aristotelis.lv/konkurss/

 

Pirmā daļa noslēgsies ar lāpu gājienu cauri Vecrīgai Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, kur plkst. 22:00 sākies, iespējams, skaļākie praktiskie darbi, lai sagatavotos studiju gadam, kādi tiks piedzīvoti Tavā studentu dzīvē. Galvenos muzikālos visus, kas palīdzēs sagatavoties studiju gadam atklāsim 1. augustā, bet iepriekšējos gados jaunos studentus ir priecējuši tādi vieslektori kā „Labvēlīgais Tips”, „Transleiteri”, „Orandžās brīvdienas”, „Dzelzs Vilks”, „Pievedēja Piedzīvojumi”, „Jenny May”, „Cacophonics”, „Sunday Jam Toast” un Latvijas Universitātes studentu jaunās mūzikas grupas. Muzikālā atmosfērā norisināsies atraktīvi konkursi un citas aktivitātes, ar kuru palīdzību jaunie studenti tiks ievadīti lielajā studiju dzīvē.

Nenokavē „Aristoteli 2012”! Biļetes iespējams iegādāties jau no 13.augusta LU Studentu padomes birojā, Raiņa bulvārī 19 – 144. kabinetā,. Vairāk informācijas pa tālruni 67034317 vai www.aristotelis.lv. Lai neko nepalaistu garām, seko mums sociālajā tīklā Twitter.com – @studentiem un uzzini pirmais!

 

Studentus svētkus iesaka Swedbank jauniešu programma „Open”, organizē Latvijas Universitātes Studentu padome sadarbībā ar Latvijas Universitāti. Par svētku norisi informē: RadioNaba, Prakse.lv, Spoki.lv, Easyget.lv, Kasnotiek.lv, Club.lv.

 

Papildu informācijas gadījumā vērsties: Anete Enikova – LU Studentu padomes priekšsēdētājas padomniece komunikācijas jautājumos, T: +371 27166164, E: anete.enikova@lusp.lv