Šogad Datorikas fakultāte svin savu 11. dzimšanas dienu un martā bija ieplānoti dažādi pasākumi nedēļas garumā. Diemžēl Covid-19 pandēmijas un valstī ieviesto ierobežojumu dēļ pasākumi martā nevarēja notikt. Pandēmija vēl nav atkāpusies, tāpēc nosvinēsim fakultātes dzimšanas dienu tiešsaistē!

Svinēsim DF dzimšanas dienu nedēļā no 7. līdz 13. decembrim. Šajā nedēļā tiešsaistē notiks dažādi pasākumi un aktivitātes, tostarp, šaha turnīrs un CS:GO turnīrs.

Pirmdiena, 7. decembris

Pirmdien Datorikas fakultātes un DF Studentu pašpārvaldes sociālajos tīklos varēs redzēt un dzirdēt uzrunas no Datorikas fakultātes dekāna prof. Gunta Arnicāna, dots. vadītāja Jura Vildera un DF Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja Georgija Pliskas.

Otrdiena, 8. decembris

Sākot no plkst. 18:00 norisināsies ikgadējais atklātais Datorikas fakultātes šaha turnīrs. Šogad tas norisināsies attālināti lichess.org vidē.

Piesakies, klikšķinot ŠEIT! (Pieteikšanās līdz 06.12. plkst. 21:00)

Ceturtdiena, 10. decembris

Pasaulē pirmās programmētājas lēdijas Adas Lavleisas dzimšanas dienā tiks paziņoti studenti, kuri šogad ieguvuši DF izsludināto “Lēdijas Adas Lavleisas balvu” un LU Matemātikas un informātikas institūta izsludināto “Čārlza Bebidža balvu”.

Sestdiena, 12. decembris

Sākot no plkst. 12:00 pierādi savus spēkus un savas komandas sadarbības spējas CS:GO turnīrā! Lai pieteiktos turnīram, vismaz vienam no komandas biedriem ir jābūt no LU DF un jāatrodas LU DF Gaming Discord serverī.

Piesakies, klikšķinot ŠEIT!  (Pieteikšanās līdz 08.12. plkst. 21:00)

Piedalīties turnīros varēs ikviens interesents! Dalība ir bez maksas.

Izsakām pateicību mūsu ilggadējam atbalstītājam – uzņēmumam “dots.”!

Uz tikšanos DF dzimšanas dienas pasākumos!