10. dzimšanas dienas hederis
Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte tika dibināta 2009. gadā, un kopš tā laika Datorikas fakultātes studenti un pasniedzēji ikgadēji svin šo nozīmīgo notikumu.
Šogad ir īpašs gads, jo fakultāte svinēs 10. gadu jubileju.

Par godu dzimšanas dienai studenti, mācībspēki, darbinieki un visi fakultātes draugi ir laipni aicināti piedalīties dažādos pasākumos – tradicionāli notiks ikgadējais atklātais šaha turnīrs, būs svētku torte, datorspēļu turnīrs un lielās fakultātes dzimšanas dienas svinības, kā arī dažādas citas aktivitātes.

Aicinām svinēt savas fakultātes svētkus patriotiski, uzvelkot savu DF, vai “Kodēju lai kodētu” kreklu, un parādot , ka lepojies un svini kopā ar Datorikas fakultāti!

Pasākumu programma:

Visu nedēļu, 11.03. – 15.03.

KODĒTĀJU SPĒLE

Norises vieta: online
Norises laiks: nedēļas laikā
Dzimšanas dienas nedēļa tiek atklāta ar Kodētāju spēli – uzdevumu kopumu, kur jebkurš interesents var piedalīties un nedēļas laikā izpildīt piedāvātos programmēšanas uzdevumus.
Vairāk informācijas meklē https://www.facebook.com/events/2152191928170459/

Otrdiena, 12.03.

IKGADĒJAIS ATKLĀTAIS ŠAHA TURNĪRS

Norises vieta: LU Mazā aula
Norises laiks: 18:00
Otrdien notiks tradicionālais ikgadējais atklātais Datorikas fakultātes Šaha turnīrs. Šaha turnīrs jau 10. reizi kopā savedīs gan Latvijas Universitātes studentus un pasniedzējus, gan citu augstskolu studentus, skolēnus, gan vienkārši šīs galda spēles cienītājus.
Turnīrs ir oficiāls un tā rezultāti tiek atspoguļoti dalībnieku personīgajos reitingos.
Vairāk informācijas meklē https://www.facebook.com/events/406095193471813/

Piektdiena, 15.03.

DZIMŠANAS DIENAS TORTE UN LIELĀS VAKARA SVINĪBAS

DZIMŠANAS DIENAS TORTE

Norises vieta: LU foajē
Norises laiks: 12:00
Viena no iemīļotākajām fakultātes dzimšanas dienas tradīcijām ir lielās dzimšanas dienas kūkas ēšana LU vestibilā, kur uz gabaliņu kūkas sanāk gan fakultātes studenti un mācībspēki, gan LU darbinieki un fakultātes draugi.
Pirms tortes griešanas tradicionāli ciemiņus uzrunā Datorikas fakultātes dekāns, WeAreDots vadītājs un Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja.

Paziņo visai pasaulei par šo https://www.facebook.com/events/390738998422601/

DF 10 GADU JUBILEJAS SVINĪBAS

Norises vieta: LU galvenā ēka
Norises laiks: 20:00
Svētku nedēļas kulminācija ir Datorikas fakultātes 10 gadu jubilejas svinības!

10 gadu jubileja ir gaidīts notikums un labs iemesls sanākt gan fakultātes studentiem un pasniedzējiem, gan draugiem un absolventiem.
Svinību laikā būs gan dzīvā mūzika un deju zāle, gan galda spēļu telpa, dažādas aktivitātes un fotostūris. Šis ir tas pasākums, kur visiem kopā sanākt, nosvinēt fakultātes jubileju un jauki atpūsties.

Vairāk informācijas meklē https://www.facebook.com/events/533007710555490/

LEAGUE OF LEGENDS TURNĪRS

Norises vieta: LU Datorikas fakultātes telpās
Norises laiks: 10:00
Datorikas fakultātes studenti ir ļoti iecienījuši “League of Legends” turnīru, kurš šogad norisināsies jau 3. reizi. Turnīrs ir atvērs, un jebkuras augstskolas studenti var veidot savu komandu un cīnīties par spēcīgākās komandas titulu.

Vairāk informācijas meklē https://www.facebook.com/events/2275563375998818/

Lielu paldies sakām mūsu ilggadējam draugam “WeAreDots” par pasākumu atbalstu un iespēju sagādāt svētkus gan fakultātes studentiem, gan darbiniekiem!