Vai atceries savu pirmo gadu studijās, kad viss bija jauns un svešs, un bija neskaitāmi jautājumu, kā kas strādā, kur atrodas kura auditorija, un kas tas tāds zvērs vārdā “kredītpunkts” ir? Labi, ka bija mentors, kam varēja visu šo pajautāt.
Arī nākamajā studiju gadā būs jauni studenti, kuriem būs tieši tādi paši jautājumi, tāpēc, lai atbalstītu pirmkursniekus, arī nākamajā studiju gadā tiek rīkota Mentoru programma, kurai ir nepieciešams galvenais vadītājs – DF mentoru programmas vadītājs!

🟡 Mentoru programmas koordinators seko līdzi mentoru darbībai un palīdz viņiem, kad rodas kāds jautājums, neskaidrību gadījumā palīdz studentam atrast sev īsto mentoru, kā arī veicina mentoru un mentorējamo saliedēšanos un zināšanu smelšanos, rīkojot dažādus pasākumus.

🟡 Ja tu vēlies iepazīties ar jauniem cilvēkiem, gūt līderības prasmes un iegūt pieredzi pasākumu rīkošanā, tad piesakies būt par mentoru programmas koordinatoru, sūtot savu pieteikumu uz info@datoriki.lv līdz 30.04, norādot vārdu, uzvārdu, un pievienojot īsu motivācijas vēstuli.

Jautājumu gadījumā raksti uz info@datoriki.lv