7. novembrī beidzās vēlēšanas un DF SP Vēlēšanu komisija LU SP Vēlēšanu komisijas pārstāvja pārraudzībā skaitīja balsis.

Rezultāti:

No partijas “Demokrātisko Datoriķu Organizētā savienība (DDOS)” ievēlēti:

Artis Ivo Pencis
Aiva Staņēviča
Deniss Celuiko
Georgijs Pliska
Alise Rasa Lapiņa
Edvards Zakovskis
Līga Evelīna Liepiņa
Sabīne Liepiņa
Ieva Rebeka Koroļkova
Uģis Būdenieks
Armands Džiguns
Artūrs Spilvis
Ritvars Gailīts
Kaspars Eglītis
Daniels Buls
Katrīna Puisīte
Ronalds Zakovskis

No partijas “Jēzus ir karalis” ievēlēts:

Kaspars Pudāns

No partijas “SUDO: Sabiedrība uzticamai datorzinātņu optimizācijai” ievēlēti:

Arta Elizabete Zēna
Kārlis Šteinbergs
Kristofers Tauriņš
Anitra Adriāna Beināre
Diāna Bukša
Reinis Rozenbergs
Kalvis Sūniņš-Biedris

LU DF SP 11. sasaukuma pirmā sēdē notiks 15. novembrī 18.00

Vēlēšanu balsu skaitīšanas sēdes protokolu vari apskatīt šeit.

DF SP JBS 2019

Šā gada DF SP JBS notika viesu mājā Upesrūķi. No Rīgas ar autobusu atbraucām vakarā un, izkāpuši no pieturas, pa vakara tumsu dvāmies gar šoseju, lai sasniegtu galamērķi.

Kad bijām iekārtojušies, lauzām ledu un, paēduši vakariņas, ar pilnu vēderu ķērāmies pie īstās ledus laušanas- Popielas. Tā pagāja pirmā diena.

Otrā diena bija daudzu aizraujošu notikumu pilna- no rīta mūsu pašu Deniss Celuiko palīdzēja mums izprast studentijas struktūru un iepazīt daudzos un dažādos amatus un to izpildītājus iekš universitātes hierarhijas.

Pēc kāda brītiņa mūs apciemoja LU rektors Indriķis Muižnieks un Vietnieks studentu jautājumos Jānis Stonis. No viņiem uzzinājām par to, kā dzimusi LUIS sistēma, kāda ir studentu korporāciju jēga un kā LU tika ieviestas FSP.

Pēc pusdienām Adeles Pužules vadībā uzzinājām gan kā dominēt debatēs, izmantojot labi pamatotus un precīzus argumentus, gan paši izmēģinājām tikko iegūtās zināšanas nestandarta dažādās debatēs.

Uz vakarpusi piedalījāmies vairākās saliedējošās aktivitātēs- grupās plānojām, kā izdzīvotu uz pamestas salas, atzināmies viens otram mīlestībā….

Vēlāk mūs pasākumu plānošanai sagatavoja Signe Skutele un ar izsmeļošu savu kļūdu pārskatu Kaspars Eglītis aicināja nepieļaut viņa kļūdas, piedaloties pasākumos organizēšanā.

Dienas beigās, sadalījušies trīs grupās, piedalījāmies simulācijā, kurā izplānojām, kā organizēšim šā gada LU DF dzimšanas diens balli (bet par to vēlāk).

No rīta, pirms došanās mājās, devām savu feedback par pasākumu priekšsēdētājam Artim, ieguvām DF SP biedra kreklus un novadījām pāris Codenames spēles.

Liels paldies jaunajiem biedriem par izturību, lektoriem pr savas pieredzes izklāstīšanu un, protams, Artim Ivo Pencim un pārējiem organizatoriem par lielisko pasākumu!