Sveicinati šā gada dzimšansa dienā! Kaut gan pagājušogad šī attālinātā situācija mūs pārsteidza nesagatavotus, šogad esam jau pielāgojušies un esam gatavi svinēt DF 12. dzimšanas dienu ar drošu distanci – mājās, ērtā vietā pie sava datora. Visi pasākumi noritēs tiešsaistē ar “Discord” programmas palīdzību. Sīkāku informāciju par pasākumiem, reģistraciju un atbildes uz jautājumiem vari saņemt atbilstošajos teksta kanalos. Pievienojies serverim, klikšķinot ŠEIT .

Pasākumu grafiks

15. marts

Minecraft servera atklāšana ar “Survival” spēles režīmu un citiem pasākumiem – “Hunger Games”, “Spleef”, “Bedwars” u. c. Serveris būs aktīvs no 15. līdz 21. martam, DF dzimšanas dienas nedēļā. Sīkāku informāciju varēsi iegūt “minecraft-info” teksta kanālā.

16. marts

Datorikas fakultātes tradicionālais šaha turnīrs. Sīkāku informāciju varēsi iegūt “šahs-info” teksta kanālā.

17. un 18. marts

Spēļu vakari, kuros varēsi pavadīt laiku ar citiem LU datoriķiem, spēlējot jackbox, drawio, uno, cards against humanity, kā arī citas tiešsaistes galda spēļu entuziastu iecienītas spēles. Sīkāku informāciju varēsi iegūt katras spēles attiecīgajā teksta kanālā.

19. marts

DF CS:GO turnīrs, kurā varēsi parādīt savas prasmes citiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems balvas no mūsu sponsora Redbull un DF SP. Komandā trīs no pieciem dalībniekiem ir jābūt LU DF studentiem. Sīkāku informāciju, kā arī reģistrācijas anketu varēsi atrast “csgo-info” teksta kanālā.

Izsakām pateicību mūsu ilggadējam atbalstītājam – uzņēmumam dots.

Piedalīties turnīros varēs ikviens interesents. Dalība bez maksas!

Ja vēlies palielīties saviem draugiem, ka piedalīsies DF 12. dzimšanas dienas svinībās, atzīmējoties Facebook, tad to vari darīt, klikšķinot ŠEIT.

Uz tikšanos DF dzimšanas dienas pasākumos!