Straujiem soļiem tuvojas septembris, kā arī jaunais studiju gads. Tā kā studiju uzsākšana sākotnēji visiem jaunajiem studentiem šķiet diezgan biedējošs process, esam apkopojuši pāris noderīgus resursus, lai tieši tu būtu informēts par to, kā iejusties studiju dzīvē un kā sagatavoties jaunajam mācību gadam.

Jaunajiem studentiem ir svarīgi zināt, ka visa aktuālā informācija par fakultāti un studiju procesu vienmēr būs atrodama Datorikas fakultātes ziņu kanālos:

Jaunajiem studentiem ir arī lūgums no Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes aizpildīt jauno studentu anketu, ko var izdarīt, klikšķinot ŠEIT.

Informāciju par interesantiem, noderīgiem un jautriem pasākumiem, kurus organizē Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde, vienmēr varēs atrast mājaslapā datoriki.lv, kā arī DF SP sociālajos tīklos:

Svarīgs studiju uzsākšanas posms Datorikas fakultātē ir piedalīties mūsu pirmsaristotelī “Sējiens”. Pieteikties vēl joprojām ir iespējams “Sējiens” mājaslapā sejiens.datoriki.lv. Lai veiksmīgāk spētu izsekot visiem jaunumiem par Sējienu, aicinām arī atzimēties “Going” vai “Interested” Sējiena Facebook pasākuma lapā ŠEIT!

Šogad pirmo reizi Datorikas fakultātes pastāvēšanas vēsturē arī norisināsies sportiskām aktivitātēm piepildītais pēcsējiens “Pļāviens” ar mērķi vēl spēcīgāk saliedēt visus jaunos datoriķus. Informācijai par šo pasākumu var sekot līdzi “Pļāviens” Facebook pasākuma lapā ŠEIT.

Iespēja piedalīties pasākumos “Sējiens” un “Pļāviens” gan nav vienīgā pirmkursnieku privilēģija. Visiem Latvijas Universitātes jaunajiem studentiem tiek dota iespēja tikt pie mentora, kas ir vecāka kursa students, kurš var palīdzēt ar visiem studiju un varbūt arī ne studiju jautājumiem. Sīkāku informāciju par to, kā tikt pie mentora var atrast Mentoru programmas mājaslapā mentors.lu.lv.

Ja vēl neesi sācis iepazīties ar jaunajiem kursa biedriem un vēlies to izdarīt, tad droši pievienojies Datorikas fakultātes pirmā kursa WhatsApp sarakstei, Discord serverim un Facebook grupai, kuru uz saitēm:

Visas universitātes jaunumiem var vienmēr sekot līdzi Latvijas Universitātes mājaslapā lu.lv.

Jauno studentu vislabākais draugs ir arī Latvijas Universitātes Informācijas sistēma, kurā notiek reģistrācija semestriem un mācību kursiem, kā arī pieteikšanās budžeta stipendijai, dienesta viesnīcai, e-talonam, ISIC kartei u. c. Latvijas Universitātes Informācijas sistēmai var pieslēgties caur mājaslapu luis.lu.lv.

Kad visas mājaslapas apmeklētas, anketas aizpildītas un pieteikumi nosūtīti, atliek vien izbaudīt pēdējās vasaras dienas un gaidīt studiju dzīves sākumu. 😎

Uz tikšanos jaunajā studiju gadā!