Sveiks, jaunais datoriķi!

Studiju sākums nav vienkāršs periods – tik daudz jautājumu, tik daudz jaunu notikumu un lietu! Lai atvieglotu sev dzīvi, pievienojies mentoru programmai un atrodi savu mentoru!

Mentoru programmas mērķis ir atbalstīt pirmā kursa studenta veiksmīgu studiju iesākšanu un iekļaušanos Latvijas Universitātes un it īpaši Datorikas fakultātes vidē, sasaistot viņus ar kādu vecāka kursa studentu.

Mentoru programmas ieguvumi:

  • Vecākā kursa studenta atbalsts un pirmais cilvēks, kam var uzdot dažādus jautājumus par universitātes dzīvi;
  • Iespēja vēl labāk iepazīties ar saviem kursa biedriem, piedaloties programmas pasākumos;
  • IT zināšanu pilnveide, piedaloties programmas pasākumos.

Lai iegūtu savu unikālo mentoru, apmeklē vietni mentors.lu.lv, kurā, izvēloties savu fakultāti un studiju programmu, ieraudzīsi sarakstu ar vairākiem kandidātiem. Iepazīsties, izvērtē un izvēlies! Kad būsi izdarījis savu izvēli, seko norādēm, lai apstiprinātu pieteikumu. Tālāk gaidi ziņu no sava mentora vai arī pats iesāc komunikāciju! 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti LU Mentoru programmas Datorikas fakultātes koordinatorei Aivai Staņēvičai (aiva.stanevica@datoriki.lv)

Programmu īsteno DF Studentu pašpārvalde, Datorikas fakultāte un LU Studentu padome sadarbībā ar Accenture Latvia un Studentu servisu.