Vidusskola ir svarīgs dzīves posms, jo tieši tad skolēns izvēlas, ko darīt pēc absolvēšanas – ko un kur studēt un vai vispār ir vērts to darīt? Mūsu mērķis ir palīdzēt to noskaidrot! Latvijas Universitāte katru gadu organizē pasākumu “Studenta kurpēs”, kas ir lieliska iespēja iepazīt īstās studentu dzīves priekus.

Pasākums “Studenta kurpēs” norisināsies no 3. līdz 7. aprīlim.

Student, ja Tu vēlies iedvesmot kādu vidusskolēnu turpināt mācības, kā arī godam nest savas augstskolas vārdu pasaulē, tad nenokavē un piesakies http://www.lu.lv/gribustudet/pasakumi/studijas/studentakurpes/studentiem/ līdz 13. martam. Baumo, ka Tavs darbs būs īpaši novērtēts.

Skolēn, veselu dienu Tu vari ēnot kādu no LU studentiem, apmeklēt kopā ar viņu lekcijas, praktiskos un laboratorijas darbus, uzzināt vairāk par studiju procesu un ārpusstudiju aktivitātēm. Šis ir pasākums, kur Tu iegūsi vispatiesāko informāciju par studijām, jo to visu Tev stāstīs students, kas to visu ir piedzīvojis uz savas ādas. Bez šaubām, Tu pārliecināsies, ka LU ir labākā augstskola Latvijā un Tā ir domāta tieši tev. Piesakies http://www.lu.lv/gribustudet/pasakumi/studijas/studentakurpes/skoleniem/ līdz 15. martam.