Šī gada 13.maijs bija īpašs ar to, ka tā bija darbadiena. Vēl tas bija īpašs ar to, ka pašā Rīgas centrā, Aspazijas bulvārī 5, ikviens varēja ierasties ciemos Neptūna valstībā Pavasara ballē “Nārsta laiks”, ko mēs, LU Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde, organizējām kopā ar LU Vēstures un filozofijas Studentu pašpārvaldi.

 

Pie Neptūna ikviens varēja izvēlēties, ko darīt šajā vakarā. Daudzi izlēma parādīt savas dziedāšanas prasmes, kas noteikti bija labākas kā kaijai uz balkona margām, karaoke stūrītī, kur skatītāji varēja mieloties ar popkornu. Gan lielas, gan mazas zives varēja sastapt uz deju grīdas telpā, kurā atmosfēru papildināja īpašais “Jūdas Grašu” koncerts. Paralēli tam, Eiropas mūzikas notikuma Eirovīzijas dziesmu konkursa 2017 fani varēja vērot notikumus no Kijevas lielās skatuves, jūtot līdzi saviem favorītiem pasākuma finālā. Protams, neizpalika arī fotostūris, kurā ikviens interesents varēja iemūžināt kādu skaistu bildi ar vali Elēpu un citiem jūras draugiem.

Balle nebūtu izdevusies tik izcila bez mūsu draugiem ART i ŠOK, Taxify un Poligon Laser Tag, kuru sarūpētās balvas varēja iegūt ikviens uz balli atpeldējušais!

Fotomirkļi no “Nārsta laika”:

https://goo.gl/photos/FyUgvbzCCDFv9pDaA (Foto: N. Cinis)

https://failiem.lv/u/jgg2uu44#/ (Foto: V. Čibals)

Paldies visiem, kas ieradās! Uz tikšanos jau nākamajos DF SP rīkotajos pasākumos!