narsta_laiks

Pēc cītīgi nostrādātas dienas ikviens ir pelnījis atpūtu. Kā būtu ar Baltijas jūras pludmaļu gaisotni pašā Rīgas centrā?

13. maijā plkst. 22.00 Aspazijas bulvārī 5 piektajā stāvā LU DF Studentu pašpārvalde un Vēstures un filozofijas fakultātes Studentu pašpārvalde aicina ienākt Neptūna valstībā un aizmirst par ikdienas rūpēm pavasara ballē “Nārsta laiks”! Vakara gaitā varēsi dziedāt par lielām un mazām zivēm karaoke stūrītī, ļaujot ikvienam izbaudīt tavu balss tembru, kas noteikti ir skanīgāks par kaiju uz balkona margām. Būs iespēja pierādīt arī savas deju prasmes, jo – varbūt tu uz deju grīdas jūties kā zivs ūdenī? Tomēr, ja tas tev nav pa spurai, vienmēr ir iespēja labi pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem, mielojoties ar sevis sarūpētajām veltēm pie koraļļu galdiņiem.

Vakara īpašie viesi ir Jūdas Graši, kuri 1,5 stundas laikā izklaidēs balles viesus ar dziesmām, kuras ir iekarojušas arī studentu sirdis. Tomēr galvenais vakara DJ esi tieši TU – atstāj komentārā vienu vai vairākas dziesmas, ko vēlies dzirdēt balles gaitā. Kas to lai zina – varbūt tieši tevis izvēlētā dziesma kļūs par vakara naglu!

Seko pasākuma gaitai – ej.uz/NarstaLaiks

Paķer savu ieejas karti DF SP (Raiņa bulvārī 19, 3. stāvā 305. telpā) un VFF SP (Aspazijas bulvārī 5, 236.telpā)!
Galdiņu rezervācija  – http://ej.uz/NarstaLaiksRezervacija.
Pasteidzies! Galdiņu skaits ir ierobežots.