Studiju sākums jaunajiem studentiem nav viegls periods – jauna vide, jauni cilvēki un draugi, priekšā tik daudz nezināmā, ka visās šajās jaunajās lietās ir viegli apjukt un apmaldīties. Lai tava studiju dzīve iesāktos drošāk, pievienojies mentoru programmai un atrodi savu mentoru!

Mentoru programmas mērķis ir atbalstīt pirmā kursa studentus veiksmīgi iesākt studijas, kā arī ātrāk iekļauties Latvijas Universitātes Datorikas fakultātē vidē, sasaistot jaunos studentus ar kādu no vecākā kursa studentu.

Mentoru programmai ir vairāki ieguvumi

1)   Vecākais kursa students ir kā tavs pirmais draugs tavā studiju dzīves sākumā, kam var uzdot dažādus jautājumus gan saistībā ar studijām, gan arī par universitātes dzīvi kopumā, kā arī kalpos par lielisku atbalstu kādā grūtākā brīdī.

2)   Iespēja labāk iepazīties ar saviem kursabiedriem, apmeklējot mentora programmas rīkotos pasākumus.

Lai iegūtu sev mentoru, viss, kas tev ir jādara, ir jāapmeklē saite mentors.lu.lv, kurā, izvēloties savu fakultāti un studiju programmu, tev pavērsies saraksts ar vairākiem mentoru kandidātiem. Tad atliek vien atrast sev piemērotāko mentoru un pietiekties pie viņa par mentorējamo. Kad būsi izdarījis savu izvēli, seko norādēm, lai apstiprinātu pieteikumu. Tālāk gaidi ziņu no sava mentora vai arī droši sazinies ar savu mentoru pirmais.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā vērsies pie LU Mentoru programmas Datorikas fakultātes koordinatores Elizabetes Ozoliņas pa e-pastu etebalize@gmail.com.