Nu jau pilnā sparā rit pieteikšanās Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubatora 8. sezonai. Aicinām arī Tevi būt drosmīgam un izmēģināt savus spēkus biznesa pasaulē!

Bet kāds labums no iestāšanās biznesa inkubatorā?

Ja Tevi uzņems biznesa inkubatorā, tad Tev būs iespēja ņemt dalību 3 mēnešus ilgā pirmsinkubācijas programmā, kurā uzzināsi daudz jauna un vērtīga par biznesa lietām, mārketingu un daudz ko citu. Tev būs iespēja tikties un konsultēties ar mentoriem – pieredzējušiem Latvijas uzņēmējiem.

Tāpat LU studentu Biznesa inkubators saviem dalībniekiem bez maksas nodrošina koučinga sesijas, kopstrādes (coworking) telpas, ražošanas telpas, pieeju prototipēšanas studijas iekārtām – 3D printeriem un lāzergriezējiem, un daudz ko citu. Bet, pats galvenais ir motivējoša vide, ko veido citi topošie uzņēmēji, kas allaž ir gatavi dalīties padomos un uzmundrināt savus biedrus.

Šajos gados biznesa inkubatorā ir darbojušās visdažādākās komandas ar plašu biznesa ideju spektru. Kā piemērus varam minēt veselīgos augļu sulas saldējumus no Avenei, Latvijas lielāko svinību iespēju blogu ballites.lv, populāro izklaides vietu Rīgas Lāzertags, apģērbu zīmolu MUCINA u.c. Skaidrs ir viens, ka neatkarīgi no idejas, vai tā ir saistīta ar IT nozari, pārtikas rūpniecību, izklaides industriju vai jebko citu, LU studentu Biznesa inkubators palīdzēs to realizēt līdz pelnoša biznesa stadijai.

Pats labākais ir tas, ka Tev būs iespēja piesaistīt līdz 5000 eiro lielu finansiālo atbalstu no inkubatora puses savas idejas realizēšanai.

Tātad, ja esi LU students vai absolvents, vai, ja Tavā komandā darbosies LU students, tad nevilcinies ne mirkli un piesakies jau tagad!

Pieteikšanās termiņš: 27.10.2019.
Pieteikties vari: http://bit.ly/lusbi8