kosmoss

Ne velti saka, ka Ziemassvētki – brīnumu laiks! Šogad Ziemassvētki sabraukuši kosmiskām kamanām, atvedot sev līdzi kosmiskos putekļus un zvaigžņu lietu.

Piedzīvosim Ziemassvētkiem atbilstošas kosmiskas aktivitātes, riņķosim pa deju grīdu visas nakts garumā un enerģiju atgūsim, cienājoties ar saldiem gardumiem, kā arī izbaudīsim mūziķu priekšnesumus un rādīsim citiem savas balss prasmes – tas viss un vēl daudz kas cits Tevi sagaida neaizmirstamākajā Ziemassvētku ballē “Pilnīgs kosmoss”!

Tiekamies jau 15.decembrī plkst. 21.30 Visvalža ielā 4a, lai izbaudītu zvaigžņotu vakaru!

Lai sagādātu sev neaizmirstamas atmiņas un radītu zvaigznēm pildītu atmosfēru, aicinām ierasties savu mīļāko kosmosa ceļotāju, citplanētiešu un astronomisko pielūgsmes objektu tērpos!
Seko līdzi informācijai arī pasākuma Facebook event’ā!
Par ieejas kartēm interesējies DF SP (Raiņa bulvāris 19, 305.telpa (3.stāvs)).

P.S. Sagatavo arī savas kosmiskākās zeķes dejām “Just Dance”!

 


[English version]

No wonder Christmas is called the most wonderful time of the year! This years Christmas is about to arrive, bringing along cosmic dust and meteor showers.

We’ll be experiencing cosmic activities, spinning around the dance floor all night long and, when tired, we’ll refuel by having sweet treats, as well as by listening to musicians’ and our fellow students’ performances – we invite all intergalactic travellers to the Great Christmas ball “Pilnīgs Kosmoss” (‘Complete and Utter Cosmos’)!

Let’s meet on the 15th of december, at 9.30 p.m. in Visvalža iela 4a, to enjoy a starry evening!

In order to give you an unforgettable experience and to create a cosmic atmosphere, we invite you to arrive in a costume of your favorite space traveler, extra-terrestrial or maybe even a celestial object!
Follow the newest information on the event’s Facebook page!
Look for the entrance cards in the student council office (Raiņa bulvāris 19, room 304 (3rd floor)).

P.S. Prepare your cosmic-themed socks for a “Just Dance” competition!