LU DF Mentoru programma 2014

Pieteikšanās anketa mentoriem un pirmkursniekiem.

Tuvojas rudens studiju semestris un līdz ar to – Mentoru programma. Sākot studiju gaitas, pirmā kursa studenti sastopas ar lielu daudzumu jaunas informācijas, negaidītām situācijām un nokļūst pagaidām nepazīstamā vidē. Lai palīdzētu pirmkursniekiem iekļauties studiju vidē, Latvijas Universitātē darbojas Mentoru programma. Katram pirmkursniekam ir iespēja iegūt savu mentoru – vecākā kursa studentu, kurš būs padomdevējs šajās dzīves pārmaiņās, nodrošinot mentorējamo ar informāciju, sniedzot palīdzību, konsultācijas un atbalstu, kā arī daloties ar savu personīgo pieredzi un zināšanām.

Mūsu fakultātē mentoru programma tiek realizēta sadarbībā ar kouču (angl. coach) izglītošanas uzņēmumu FranklinCovey Latvia pateicoties Accenture Latvia atbalstam.

Šonedēļ Datorikas fakultātē pirmkursniekiem sākas pieteikšanās programmai, kā arī turpinās mentoru uzņemšana, tiem, kas vēl nav paspējuši pieteikties.

Pietiekties programmai gan pirmkursnieki, gan arī mentori var šajā lapā (mentoriem – līdz 21. augustam, bet pirmkursniekiem līdz pat septembra beigām)! Ja ir kādi jautājumi, griezies pie mums:

Aleksejs Smišļajevs
+371 28 68 36 84
aleksejs.smislajevs [at] datoriki.lv

 

Edgars Ķemers
+371 28 30 48 78
edgars.kemers [at] gmail.com

http://datoriki.lv/kontakti

LUSP Mentoru programmas ceļvedis