14b

Ir pagājis jau gandrīz mēnesis, bet Sējiens joprojām tiek pieminēts sarunās starp mani un kursa biedriem gan ar smiekliem, gan sašutumu, gan trakām atmiņām, kuras būtu kauns stāstīt, bet ir patīkami atcerēties. Jau no paša pirmā brīža, kad bija jāreģistrējas, mēs (dalībnieki) tikām silti sagaidīti, un ar iepazīšanās spēlēm, orientēšanos  un Accenture aktivitātēm (un, protams, ar picu!)  mēs palēnām iepazinām viens otru un bijām gatavi lēkt piedzīvojumos.

6

Tā mēs, jaunie datoriķi, ar karogiem pa priekšu devāmies uz autobusiem, lai brauktu uz noslēpumaino vietu, kur mēs pavadīsim nākamās dienas. Klīda baumas, ka tas notiks kaut kur ap Sējas novadu, bet autobuss brauca pilnīgi uz otru galu! Protams, pa ceļam gadījās visādi piedzīvojumi, bet visi nokļuvām galā. Garozas pamatskolā bija jāguļ cieši vienam pie otra, bet vismaz tā mēs varējām iepazīt fiziski viens otru un nebija jāliecas, lai saskandinātu (sulas) glāzes. Kā arī pat, ja kāds bija atbraucis viens, nevienu nepazīstot, Sējiena ģimenes mums deva mīlestību un mātišķu gādību. Docentu un vecbiedru ugunskurs, spēles, nākamis rīts (un modināšana pirms laika!!! ), rīta rosme un sporta diena, improvizācija – tik dažādas aktivitātes, tik daudz smieklu un jauniepazītu kursa biedri. Tomēr, tas nav viss! Nakts trase – riktīga bomba! Pliki dupši, dīvaini ēdieni, visi slapji un vecbiedru lutināšana ar gardumiem. Pulksten trijos reti kurš gulēja, jo Datoriķu “Amerikāņu pīrāgs” (cenzētais variants, protams) sita augstu vilni.  Tā jau vien šķiet, kas vēl pārsteidzošs var notikt? Nu… nākamajā rīta puišiem bija jāstumj autobuss!

13

“Sējiens” bija ļoti kolorīts un krāsains piedzīvojums, kas mūs izglītoja gan kā jaunos datoriķus par studentu dzīvi, DF SP, gan iepazīstināja mūs vienu ar otru, gan morāli un fiziski sagatavoja universitātei (pēc Sējiena pat sesija vairs neliekas biedējoša!). Mēs garšīgi paēdām ( ēdienreizes bija ļoti gaidītas!), izpriecājāmies un ieguvām neaizmirstamas atmiņas. Paldies DF SP un Accenture par šo piedzīvojumu!

Autore: Daniela Lipčika, Sējiens 2018 dalībniece un pirmkursniece

P.S. Sējiena bildes ir atrodamas šeit un šeit