facebook_event_sejiens

Hey, pirmkursniek!

Vasara šogad mūs ir patiesi lutinājusi. Brīžiem karstā saule un lietainais periods ir nesis daudz sulīgas un baudāmas ogas. Arī Tu, pirmkursniek, esi īpaša oga Latvijas Universitātes groziņā!

Esi godam izturējis centralizēto eksāmenu kārtošanu, pinķerīgo pieteikuma veidošanu un ilgu neziņas un satraukuma brīdi! Nu Tev sācies jauns un piedzīvojumiem pilns dzīves posms un beidzot vari saukt sevi par Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studentu!

Tevi iespējams māc šaubas, vai viss būs labi, vai orientēsies universitātē, vai iepazīsies un iedraudzēsies ar jaunajiem kursabiedriem?

Lai pirmajā studiju dienā universitātē Tu jau justos kā mājās, būtu iepazinies ar daudziem kursabiedriem, mēs aicinām piedalīties vienā no spilgtākajiem mūsu fakultātes notikumiem – pirmsaristotelī “Sējiens 2018”, kas notiks no 31. augusta līdz 2. septembrim.

Sējiens ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes pasākumiem, un  Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde parūpēsies, lai Tu un Tavi topošie kursa biedri iepazītos un sadraudzētos neformālā gaisotnē, pakustētos un padomātu dažādās interesantās aktivitātēs, uzzinātu svarīgāko, kas sagaida universitātes dzīvē, un, protams, neaizmirstami pavadītu pēdejo vasaras nogali!


Piektdienā, 31. augustā, tiksimies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvāris 19), lai iepazītu gan universitātes telpas, gan arī savus jaunos kursabiedrus, iesaistoties dažādos interesantos piedzīvojumos. Vēlāk kopīgi dosimies ārpus Rīgas, kur uzturēsimies līdz pat pasākuma beigām un trenēsim gan prātu, gan ķermeni un pat dosimies nakts trasē, lai kļūtu par īstiem studentiem. 2. septembrī brauksim atpakaļ uz Rīgu, lai sagatavotos Latvijas Universitātes studentu svētkiem “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, cik DF ir saliedēta un “skaļa” fakultāte!


UZMANĪBU!!! Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!!!

PIESAKIES SĒJIENAM! SEJIENS.DATORIKI.LV

Mīļš paldies mūsu draugiem no “Accenture Latvia”, kas mūs vienmēr atbalsta!

  accenture_logo

 

 

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat pasākuma laikā veiktajai fotografēšanai un filmēšanai, kā arī fotoattēlu un videomateriālu publiskai izmantošanai sabiedrisko attiecību vai reklāmas nolūkos LU Datorikas fakultātes un Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes sociālajos medijos, tīmekļa vietnē internetā un citviet.