Sveicieni jaunā mācību gada sākumā, jaunie datoriķi!

Pirmā studiju nedēļa mums ir jau paskrējusi garām. Varam tikai atskatīties uz to kā iesākās šis mācību gads un kas jau ir noticis.
Vai atceries, kā varēji iztrakoties Sējienā? Vai esi jau paspējis parunāties ar pārējiem kursabiedriem, ar kuriem tev nebija iespēja aprunāties Sējienā?

Ja neatceries un vēl neesi runājis ar citiem, šī būs lieliska iespēja atsaukt atmiņā visus Sējiena notikumus un pastāstīt par tiem arī tiem saviem kursabiedriem, kuri diemžēl netika uz Sējienu!

Pirmā diena jums visiem pagāja radoši. Jums bija iespēja iepazīt fakultātes ēku, orientējoties pa to. Accenture Latvia vadītajā design thinking workshopā jūs izteicāt to, ko sagaidat no studijām, tad izveidojāt interesantus un radošus plakātus Aristotelim.

Vakarā pie ugunskura cepinājām pasniedzējus un no viņiem centāmies iegūt visspilgtākos stāstus par studijām, kā arī prezentēt savas ģimenes un ļaut mammām jeb vecāko kursu studentiem/ vecbiedriem ar lepoties.

Otrā diena bija daudz aktīvāka. Visi jau no paša rīta dabūjām izkustēties rīta rosmē. Kā jau ierasts katru gadu, pēc tam bija sporta spēles, kurās katrai komandai bija jāpedalās dažādās fiziskās aktivitātēs no virves vilkšanas līdz viesmīļa tēlošanai. Sporta spēlēs uzvarēja komanda ar nosaukumu “Yeet” un visstiprākā komanda bija “Viens, divi, gurķis, trīs”.

Noslēdzoties sporta spēlēm, mēs pēc pusdienām kopīgi apsēdāmies un pirmkursnieki uzzināja viss kaut ko jaunu gan saistībā ar studijām, gan saistībā ar studentu pašpārvaldi un mentoru programmu. Tad jau turpinājās sportošana un dalībnieki piedalījās “Capture the Flag”. Pēc smagas un ilgas cīņas uzvarēja zaļā komanda.

Un galvenais nedrīkst aizmirst Sējiena kulmināciju, kas bija naktstrase, kurā dalībnieki sadalījās jau atkal jaunās komandās, lai labāk iepazītu cits citu. Visi kopīgi pārvarēja dažādus izaicinājumus un saliedējās, ejot cauri dažādiem naktstrases posmiem. Vislabākā komanda naktstrasē bija “Mafija”, kura arī ieguva vecbiedru simpātiju balvu, bet organizatoru simpātiju balvu ieguva komanda “Vienmēr otrie”. Pēc naktstrases sildījāmies pie ugunskura, pie kura dalībnieki turpināja saliedēties.

Trešajā dienā dalībnieki saņēma balvas par saviem nopelniem, kā arī kopīgi un atbildīgi savāca aiz sevis un skaisti uzkopa visu teritoriju, lai nākamgad gan daļa no viņiem, gan nākamie pirmkursnieki varētu atkal doties Sējiena piedzīvojumā.

Liels paldies par iespēju realizēt “Sējienu 2019” Accenture Latvia un Latvijas Universitātes Datorikas fakultātei!