Šogad Datorikas fakultātes pirmsaristoteļa “Sējiens” ietvaros 4. septembrī pēc klātienes aktivitātēm Raiņa bulvārī 19 norisināsies arī dažādas neklātienes aktivitātes, kurās varēs turpināt izrādīt savu jaunā datoriķa garu.

Vēlamies atgādināt, ka neklātienes aktivitātēs tiek aicināti piedalīties visi pirmā kursa studenti, pat tie, kuri nemaz negrasās apmeklēt pasākuma klātienes daļu.

Neklātienes aktivitātes tiks koordinētas ar pirmā kursa Discord servera palīdzību, kurā jau tagad ir iespējams atrast teksta ziņu kanālus katrai neklātienes aktivitātei zem sadaļas “Sējiens”. Svarīgi zināt, ka reģistrēšanās Discord vietnē ar e-pastu un citiem saviem datiem nav obligāta, tāpēc droši aicināti tam pievienoties ir arī tie interesenti, kuri nevēlas reģistrēties Discord vietnē. Pirmā kursa Discord serverim vari pievienoties, klikšķinot ŠEIT.

Grafiks ar “Sējiens” neklātienes aktivitātēm, kas tiek organizētas ar pirmā kursa Discord servera palīdzību 4. septembrī:

19.00 GeoGuessr
Katram jaunajam Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studentam jāmāk orientēties pa Latvijas Universitāti un tās ēkām. Tieši tādēl esam sarīkojuši īpašu GeoGuessr izaicinājumu jaunajiem datoriķiem, lai veicinātu LU un tās ēku iepazīšanu.

20.00 Wikipedia speedrun
Svarīga daļa no studentu pētniecības dzīves ir informācijas meklēšana un dažādu informācijas avotu izpētīšana. Jaunajiem Datorikas fakultātes studentiem būs iespēja pārbaudīt savas Wikipedia “rakstu sērfošanas” spējas, mēģinot nokļūt no viena raksta uz citu.

21.00 TETR.IO turnīrs
Pirkstu veiklība nevienam jaunajam datoriķim nenāk par ļaunu, tāpēc pirmā kursa studentiem būs iespēja sacensties pirkstu veiklībā ar saviem jaunajiem kursa biedriem TETR.IO turnīrā. Dalībniekiem, kas vēlēsies pavadīt laiku jautrākā, draudzīgākā atmosfērā, piedāvāsim iespēju spēlēt TETR.IO “Battle Royale” veidā ar citiem mierīgākajiem dalībniekiem, savukārt pirmkursniekiem ar konkurētspējīgu un azartisku garu iesakām piedalīties 1 pret 1 turnīrā, kurā būs iespējams laimēt arī balvas. Lai turnīra organizatoriem būtu iespējams izveidot spēļu grafiku, lūgums visiem potenciālajiem 1 pret 1 turnīra dalībniekiem aizpildīt anketu, klikšķinot ŠEIT.

22.00 Minecraft
Kad diena galā un visas savas jaunā datoriķa iemaņas jau pārbaudītas, atlikušo vakaru var pavadīt ar jaunajiem kursa biedriem, spēlējot minispēles un sacenšoties citādi mūsu Minecraft serverī. Sīkāk par servera adresi, nepieciešamo Minecraft versiju un citiem jautājumiem būs iespējams uzzināt Discord serverī.

Uz tikšanos “Sējiens” klatienes un neklātienes aktivitātēs! 😎