Pavisam nedaudz un pie durvīm klauvēs jaunais mācību gads, kas ne tikai 1. klases skolēniem, bet arī 1.kursa studentiem būs īpaši nozīmīgs! Lai palīdzētu iejusties jaunajā studiju vidē un aktīvi pavadītu nedēļas nogali fantastisku cilvēku pulciņā, aicinām Tevi, pirmkursniek, piedalīties vienā no labākajiem, gaidītākajiem un tradīcijām bagātākajiem jaunā mācību gada fakultātes pasākumiem – pirmsaristotelī “Sējienā 2016”!

Ja Tev rodas jautājumi par to, kas ir šis leģendām apvītais pasākums, tad varam pačukstēt, ka tas ir viens no LU DF nozīmīgākajiem notikumiem pirms akadēmiskā gada sākuma. “Sējiens” ir Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotais pirmsaristotelis, kura laikā neformālā gaisotnē būs iespēja iepazīt savus topošos kursa biedrus, nodarboties ar sportiskām un intelektuālām aktivitātēm, iegūt pirmos studiju draugus, kā arī pierādīt savu komandas garu, orientējoties nakts trasē.

Šogad “Sējiens” norisināsies no 2. līdz 4. septembrim., kad piektdien, 2. septembrī, kopīgi sāksim dienu Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19. Dienas otrajā pusē ar organizētiem autobusiem dosimies uz ārpus Rīgas, kur iekārtosim savas guļvietas, paņemsim smukākās zeķes un uzsāksim pirmā vakara aktivitātes. Līdz 4.septembra rītam dzīvosimies pa viesmīlīgo Garozas pamatskolu, savukārt jau pēc pusdienlaika, dosimies Rīgas virzienā, lai laicīgi varētu pabarot kaķi, noķert kādu Pokemonu un sabučot mammu, jo vakarā vienosimies kopīgos saukļos Latvijas Universitātes rīkotajā Aristotelī, Doma laukumā!

Tici man, ja “Sējiens” būtu cilvēks, tad tas būtu izveicīgāks par Rokiju, ātrāks par Zibenszelli, smukāks par Raijenu Goslingu, stilīgāks par Deividu Bekhemu, gudrāks par Stīvenu Hokingu un izturīgāks par Rembo. Savukārt notikumi Sējienā ik gadu būtu pelnījuši Oskaru nominācijā „Labākais, lieliskākais, fantastiskākais, draudzīgākais un foršākais pasākums Visumā!”

Esam sasolījuši gana, tomēr nepiebildām pašu svarīgāko – dalība “Sējienā” ir BEZ MAKSAS!

Piesakies Sējienam šeit! Kā arī seko līdzi pasākuma jaunumiem Facebook lapā.

Pirmo reizi iestājoties universitātē tev noderēs mentors, kas palīdzēs tev izprast universitātes vidi un sniegs morālo atbalstu studiju gaitā.

Paldies mūsu atbalstītājiem Accenture Latvia!

 

Ja rodas jautājumi, raksti deniss.celuiko@gmail.com