full_hd_sene

Čau, pirmkursniek!

Nu esi godam izturējis centralizēto eksāmenu kārtošanu, čakarīgu pieteikuma veidošanu portālā latvija.lv un ilgu neziņas brīdi! Tagad varam ar lepnumu atzīt, ka esi Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes students un ka atpakaļ ceļa nav.

Lai palīdzētu Tev iejusties jaunajā studiju vidē, iepazīt savus kursabiedrus un lieliski sagaidīt jauno mācību semestri, aicinām Tevi piedalīties vienā no visspilgtākajiem fakultātes notikumiem – pirmsaristotelī “Sējiens 2017”, kura vadmotīvs šogad ir “Sēņu laiks” (baumo, ka uzzināt, kas ir sēnes un ar ko tās ēd, tu varēsi tikai piedaloties pasākumā).

Tev varētu rasties jautājums, kas tas “Sējiens” ir par zvēru? Tas ir viens no nozīmīgākajiem LU DF pasākumiem, kuru rīko LU DF Studentu pašpārvalde. “Sējiena” mērķis ir saliedēt topošos kursabiedrus un fakultātes biedrus neformālā gaisotnē, pakustēties un padomāt, iegūt jaunus studiju draugus, izzināt jaunumus, kuri sagaida universitātes dzīvē un, protams, neaizmirstami pavadīt vasaras nogali!

Šogad “Sējiens” norisināsies no 1. līdz 3. septembrim. Starptautiskajā Zinību dienā senitetiksimies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvāris 19), kur Tu pavadīsi turpmākos 4 gadus. Vēlāk kopīgi dosimies uz Garozas pamatskolu, kur dzīvosimies līdz pat pasākuma beigām un trenēsim gan prātu, gan ķermeni un pat dosimies nakts trasē, lai kļūtu par īstiem studentiem. 3. septembrī brauksim atpakaļ uz Rīgu, lai sagatavotos Latvijas Universitātes studentu svētkiem “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, ko esam iemācījušies un cik vareni esam!

Neesi tipiskais datoriķis, kas ir pieaudzis pie sava datorkrēsla, tāpat kā sēne, un piedalies visbrutālākajā un vismežonīgākajā pirmkursnieku pasākumā “Sējiens 2017”. Ejam sēņot kopā!


UZMANĪBU!!! Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS, tāpēc Tev vairs nav argumentu mums atteikt!


Piesakies “Sēņu laikam” ŠEIT

seko jaunumiem Twitter, Facebook lapās un mājaslapā un neaizmirsti atzīmēt ŠEIT, ka dosies piedzīvojumā kopā ar mums. Turpmāk noderīgu informāciju saņemsi e-pastā.

NB! Ja stājies augstskolā pirmo reizi, Tev ļoti, ļoti noderēs MENTORA palīdzība, kurš spēs sniegt informāciju par studijām un morālu atbalstu grūtos brīžos. Iegūsti savu mentoru ŠEIT!


Mīļš paldies mūsu draugiem no Accenture Latvia, kas rūpējas par šīs tradīcijas saglabāšanu!accenture270B1