Iepriecini sevi vai savus draugus ar DF suvenīriem!

T-krekls

Mēs zinām, ka Tu esi izcils, bet Tu vari kļūt vēl izcilāks, ja vilksi DF T-kreklu. Garāmgājēju skaudība un citu studentu uzmanība garantēta.

Auduma maisiņš

Maisiņš vaig? Maisiņš noteikti vaig! Kur citur tu ieliksi savu datoru, lai dotos uz tuvējo kafeinīcu vai bibliotēku mācīties, ja ne auduma maisiņā ar DF simboliku?

Pudele

Lielisks trauks, kurā uzglabāt ūdeni, ar kuru remdēt slāpes. Ieraugot šo pudeli ar DF simboliku uz galda, neviens tev nejautās, ko tu dari pie datora.

Termokrūze

Lai nenosaltu, kamēr cītīgi kodē kādā nezināmā Vecrīgas nostūrī, iegādājies termokrūzi ar DF simboliku. Tevi sasildīs gan atmiņas par to, ka pirmdien jāatgriežas savā alma-mater, gan arī dzēriens iekšā.

Krūze

Ir zinātniski pierādīts, ka kafija ir datoriķu degviela. Neļauj sev noslāpt un uzturi pareizo kafijas līmeni organismā, dzerot to no krūzes ar savas fakultātes simboliku.

Blociņš un pildspalva

Datoriķiem ir savs īpašais rokraksts. Padari to vēl īpašāku, kā rakstāmpiederumu izvēloties pildspalvu ar saukli “Kodēju, lai kodētu”.
Protams, vajag arī kur pierakstīt – blociņš ar DF koku būs īstā vieta, kur veikt visus savus ašos pierakstus par kodu, ko tu tik cītīgi centies uzrakstīt

Paķer arī Tu savu suvenīru! Nāc uz 301. telpu vai sazinies ar kādu no DF SP pārstāvjiem un uzzini vairāk!