Kokos sārtojas lapas, dienas kļūst īsākas un e-studijās parādās pārbaudes darbi – ir Oktobris, kas nozīmē, ka tuvojas Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes vēlēšanas.😉

Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde ir Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studējošo vēlēta, neatkarīga studējošo tiesību un interešu pārstāvības institūcija augstskolā, kurā darbojas 25 studenti.

Rezultāti

DF SP 14. sasaukuma vēlēšanas ir noslēgušās. Apsveicam jaunajā sasaukumā ievēlētos kandidātus

 1. Einārs Kaminskis
 2. Kaspars Pudāns
 3. Mārtiņš Patjanko
 4. Aiva Staņēviča
 5. Alise Misiņa
 6. Alens Aleksandrs Čerņa
 7. Ronalds Turnis
 8. Mārcis Pakalns
 9. Rolands Baumanis
 10. Krišs Ozols
 11. Artis Kalniņš
 12. Elizabete Ozoliņa
 13. Deniss Fjodorovs
 14. Rūdolfs Aleksandrs Strods
 15. Raimonds Dambenieks
 16. Una Krjučkovska
 17. Krišjānis Mārtiņš Alliks
 18. Poļina Čeļadko
 19. Dārta Gobleja
 20. Imants Sigmārs Meidrops
 21. Pēteris Puriņš
 22. Dāniels Ustups
 23. Ernests Gustavs Dane
 24. Domeniks Ulmanis
 25. Linards Dāvis Irbe

Norise

Šogad vēlēšanas norisināsies nedēļā no 8. līdz 14. novembrim.

Kad dosies balsot, paņem līdzi savu studenta apliecību!!!

Datorikas fakultātes studentiem būs iespējams nobalsot šajos datumos, laikos un vietās:

 • 8. novembrī 12.10 – 13.30, Raiņa bulvārī 19, 3. stāvā pie 14. auditorijas
 • 10. novembrī 12.10 – 12.30, Raiņa bulvārī 19, 3. stāvā pie 14. auditorijas
 • 11. novembrī 10.00 – 11.25, Jelgavas ielā 1, 1. stāvā pie 106. telpas

Kandidātu saraksti

1. Kompetence. Kafija. Kods

Saraksta kandidāti:

 1. Ronalds Turnis
 2. Rūdolfs Aleksandrs Strods
 3. Aiva Staņēviča
 4. Rolands Baumanis
 5. Krišjānis Mārtiņš Alliks
 6. Kaspars Pudāns
 7. Elizabete Ozoliņa
 8. Imants Sigmārs Meidrops
 9. Dāniels Ustups
 10. Linards Dāvis Irbe
 11. Oskars Mētra

Potenciālajiem atbalstītājiem partija vēsta:
“Saraksts “Kompetence. Kafija. Kods.” ir vairāku azartisku un pieredzējušu studentu apvienība, kas ir gatava pārstāvēt DF SP intereses universitātes ietvaros. Sarakstā esošie studenti pārstāv vai ir pārstāvējuši tādas institūcijas kā DF Dome, LU SP, LU Padome, LU Senāts un LSA ar augstām ambīcijām un idejām visu studentu dzīves uzlabošanai. Mūsu pieredze studentu pārstāvniecībā ir izcils apliecinājums vērtīgām zināšanām un gatavībai strādāt studentu labā.

Vēlamies ar savu iesaisti nodrošināt DF studentu interešu pārstāvniecību, nodrošinot spēcīgu DF SP valdi un biedru sastāvu, kas būs gatavs uzklausīt ikkatra studenta viedokli, aktīvi komunicēt ar DF vadību un LU SP, kā arī padarīt katra studenta dzīvi jautrāku. Mūsu priekšā ir ļoti svarīgu jautājumu risināšana, kas var ietekmēt katra studenta dzīvi, tāpēc uzskatām, ka ar mūsu pieredzi un zināšanām spēsim atrisināt jebkurus jautājumus, kuri stāsies mūsu ceļā. 

Ja vēlies būt drošs par kompetentu un enerģisku DF SP sastāvu – balso par mūsu sarakstu!”

2. Nulle, viens, nulle, nulle, viens, viens, viens, nulle, nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, nulle, viens, nulle, viens, viens, viens,
nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, nulle, viens, nulle, viens, viens, viens, nulle, nulle, viens, nulle,
nulle, nulle, viens, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, viens, viens, nulle, viens, viens, nulle, viens, viens, viens, viens, nulle, viens, viens, nulle, viens, viens, viens, nulle, nulle, viens, viens, nulle, viens, viens, viens, nulle,
nulle, viens, viens, nulle, nulle, nulle, nulle, viens, nulle, nulle, viens, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, viens, viens, nulle,
nulle, viens, viens, viens, nulle, viens, viens, nulle, viens, nulle, nulle, viens, nulle, viens, viens, viens, nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, viens, nulle, nulle, viens, nulle, viens, nulle, nulle, viens, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, viens, viens, viens,
viens, nulle, nulle, viens, nulle, viens, viens, nulle, viens, viens, viens, viens, nulle, viens, viens, viens, nulle, viens, nulle, viens, nulle, nulle, viens, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, nulle, viens, viens, viens, nulle, viens, nulle, viens, nulle, viens, viens, viens,
nulle, nulle, nulle, nulle!

Saraksta kandidāti:

 1. Ronalds Zakovskis

Potenciālajiem atbalstītājiem partija vēsta:
“Nebalsojiet par šo partiju!”

3. Mēs esam nopietna studentu partija

Saraksta kandidāti:

 1. Artis Kalniņš
 2. Raimonds Dambenieks
 3. Einārs Kaminskis
 4. Domeniks Ulmanis
 5. Alens Aleksandrs Čerņa
 6. Mārtiņš Patjanko
 7. Deniss Fjodorovs
 8. Mārcis Pakalns
 9. Krišs Ozols
 10. Hassan Alghamdi
 11. Poļina Čeļadko
 12. Dārta Gobleja
 13. Pēteris Puriņš
 14. Alise Misiņa
 15. Oskars Putāns
 16. Ernests Gustavs Dane
 17. Una Krjučkovska
 18. Deniss Celuiko

Potenciālajiem atbalstītājiem partija vēsta:
“Īsi sakot, čau! Mēs esam nopietna studentu partija, kas šogad, 2022. gadā, kandidēs uz Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studentu pašpārvaldi. Mūsu misija ir uzlabot iekšējo komunikāciju, satuvināt studentus gan savu, gan citu programmu ietvaros. Šo mēs varam sasniegt tikai ar tavu atbalstu, tāpēc mēs tevi aicinām – Nāc uz DF SP vēlēšanām (7.11.-13.11.) un balso par:
“Mēs esam nopietna studentu partija”

In short, hey! We are a serious student party that will be a candidate for the University of Latvia, Faculty of computing student council this year, 2022. Our mission is to improve communication as well as motivate internal and external program student relationships. However, we can only achieve this with your support, therefore we invite you – Come to the DF SP voting (7.11.-13.11.) and vote for:
“Mēs esam nopietna studentu partija””

Dalība vēlēšanās

Lai kļūtu par DF SP biedra kandidātu ir jāiestājas partijā. Ir iespējams vai nu iestāties jau esošā partijā vai arī veidot savu. Veidojot savu partiju, ir jāaizpilda zemāk pieejamā veidlapa un digitāli tā jānosūta uz velesanas@datoriki.lv līdz 28. oktobrim (ieskaitot). Ja veidlapā tiks konstatētas kļūdas, tā netiks pieņemta, tāpēc pirms tās nosūtīšanas kārtīgi pārbaudiet veidlapā ierakstītos datus.

Visus kandidātu pieteikumus pieņemam ar elektroniskajiem parakstiem. Ja veidlapu nav iespējams parakstīt elektroniski, tad partijai ir jāiesniedz fiziska kopija ar fiziskiem parakstiem DF Studentu pašpārvaldei.

Kandidātu secība vēlēšanu biļetenā būs identiska veidlapas saraksta secībai.

Papildus tam katram saraksta kandidātam arī jāaizpilda, elektroniski jāparaksta un jāiesniedz kandidēšanas apliecinājums. Visus kandidēšanas apliecinājumus ir iespējams iesniegt kopā ar partijas pieteikumu.

Aģitācija

Katrai apstiprinātai partijai ir iespēja publicēt vienu rakstu katrā no Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes sociālajiem tīkliem (Facebook un Instagram), kā arī mājaslapā datoriki.lv. Papildu informāciju par kandidātiem var sūtīt uz e-pastu velesanas@datoriki.lv.

Pārējie publicitātes un aģitācijas materiāli ir saskaņojami pēc ierastās universitātes kārtības. Visu materiālu izveidi partijas finansē par personīgajiem līdzekļiem.

Sākot ar 6. novembra plkst. 12.00 iestājas klusuma periods – partijām ir jāpārtrauc jebkāda veida aģitācija. Ja šis noteikums tiks pārkāpts, partija tiek diskvalificēta.

Dokumenti

Neskaidrību un jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar DF SP Vēlēšanu komisiju, rakstot uz e-pastu velesanas@datoriki.lv.