No 14. Līdz 18. Martam LU Datorikas fakultātē notiks pasākumi, kas ir vēltīti mūsu fakultātes 7. dzimšanas dienai.  Aicināti visi fakultātes studenti, pasniedzēji, fakultātes draugi!

15.marts – LU Datorikas fakultātes ikgadējais atklātais šaha turnīrs

Ik gadu tradicionāli norisinās Datorikas fakultātes atklātais šaha turnīrs, šogad tas iekrīt 15. martā. Izmanto iespēju pacīnīties par DF Ceļojošo kausu – Latvijas pirmā datora pirmais bits. Reģistrējies šeit un plkst. 18:00 nāc pie mums uz Raiņa bulvāra 19 18. auditoriju.

16.marts – Dzimšanas dienas torte

16.marts ir Datorikas fakultātes izveidošanas gadadiena, kurā tradicionāli studenti un mācībspēki piedalās kopīgā dzimšanas dienas tortes ēšanas pasākumā. Pirms tortes griešanas paredzēta dekāna,SQUALIO vadītāja un DF Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja uzruna.

Aicinām katru piedalīties svinīgajā pasākumā plkst. 12:10 LU galvenas ēkas vestibīlā un nobaudīt gardo dzimšanas dienas torti!

18.marts – Studentu sadraudzības vakars

Arī mūsu fakultātes studentiem ir dzimšanas diena! Tāpēc aicinam visus studentus, fakultātes draugus un citus interesētus piedalīties studentu sadaraudzības vakarā, kas notiks 18. martā no plkst. 18:00. Spēļu vakars, atpūtas stūrītis, uzkodas un erudīcijas vakars!

No plkst. 19:00 norisināsies studentu erudīcijas vakars, kura laikā komandas no 3-4 cilvēkiem sacentīsies par Erudītu Kausu un citām balvām dažādās kategorijās.

Reģistrācija šeit 

Ja vēl neesi paspējis atrast komandu, to var izdarīt arī uz vietas!

Vakara nosledzošais pasākums notiks bārā “CocoLoco” (Pēterbaznīcas iela 17), kur neformālā gaisotnē turpināsim svinības ar uzkodām un punšu, kā arī pasniegsim balvas labākām erudīcijas vakara komandām!

Tiekamies plkst 18:00 Datorikas fakultātes studentu telpā (304. telpa).