Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes 7.dzimšanas dienas ietvaros, 18.martā, norisinājās Sadraudzības vakars, kurā piedalīties aicināts tika ikviens interesents un Datorikas fakultātes draugs, lai draudzīgā pulciņā kopīgi atzīmētu šo fakultātei tik ļoti nozīmīgo notikumu.

Datorikas fakultātes visiem bija iespēja mieloties ar gardu „Kodēju, lai kodētu” dzimšanas dienas kūku, kā arī kopā ar draugiem nodoties Galda spēļu vakaram, kurā Studentu pašpārvalde bija parūpējusies ne tikai par našķiem un uzkodām, bet arī par daudzveidīgu, interesantu un jaunu spēļu klāstu. Tāpat vakara gaitā bija iespēja izmēģināt roku galda futbolā un izkustēties, spēlējot Mācību telpā pieejamo XBOX.

Drosmīgākajiem dzimšanas dienas svinību apmeklētājiem tika piedāvāts savu veiksmi un zināšanu līmeni pārbaudīt neatņemamā svinību sastāvdaļā – Erudītu vakarā, kurā šogad piedalījās vairāk nekā 100 cilvēki 28 dažādu komandu sastāvā. Pirmās trīs erudītākās komandas ieguva arī lieliskas balvas – nopelnot 42 punktus, uzvaras laurus plūca komanda „Kolektīvs Skujiņa”, kuri ar kapteini Mārci Greiseli priekšgalā, ieguva 1.vietu un laimēja biļetes uz Starptautisko Mūzikas festivālu „Laba daba”. 2.vietu ar 39.5 punktiem un iespēju bezmaksas izārdīties ar veikparkā, izcīnīja kapteines Zanes Skujiņas komanda „Trīs tankisti un Zane”, savukārt, iegūstot 37.5 punktus, 3.vietā ar iespēju apmeklēt „Mystery House”, ierindojās komanda „DEUTEROSTOMES” ar kapteini un komandas balstu Agiju Lāci.

Sadraudzības vakars tika noslēgts viesmīlīgajās „Coco Loco” telpās, Pēterbaznīcas ielā 17, kur neformālā gaisotnē Datorikas fakultātes studenti un draugi varēja nodoties tālākām dzimšanas dienas svinībām punšam, uzkodām, kā arī savstarpējām sarunām.

Datorikas fakultāte pateicas visiem pasākuma apmeklētājiem! Tiekamies jau nākamgad!