Ar dzeltenām lapām un ikdienas lietu nāk arī jaunais studiju gads. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks ievēlēt 9. Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes sasaukumu, kurš aizstāvēs studentu intereses visa nākamā gada garumā.

Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde ir Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studējošo vēlēta, neatkarīga studējošo tiesību un interešu pārstāvības institūcija augstskolā, kurā darbojas 25 studenti.

DF SP Vēlēšanu komisijas 19. septembra sēdē tika izlemts, ka 9. sasaukuma vēlēšanas norisināsies 2017. gada 7. un 8. novembrī.

Par norisi:

Vēlēšanu iecirknis atradīsies galvenajā Latvijas Universitātes ēkā (Rīgā, Raiņa bulvāris 19) 3. stāvā pie 14. auditorijas.

Iecirkņa darba laiki:

  • 7. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00;
  • 8. novembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00.

DF SP kandidāti un aktīvisti ir aicināti palīdzēt, darbojoties vēlēšanu iecirknī.

Par dalību vēlēšanās:

Lai kandidētu, ir jāiestājas partijā. Ir jāaizpilda veidlapa (paraugs pieejams zemāk), kura ir jānosūta uz velesanas@datoriki.lv elektroniskā veidā, kā arī izdrukātā veidā jāiesniedz DF SP Vēlēšanu komisijai līdz 25.oktobrim (ieskaitot). Veidlapai ir jābūt aizpildītai datorrakstā (izņemot parakstus).
Ja veidlapā tiks konstatētas kļūdas, tā netiks pieņemta, tāpēc rūpīgi pārbaudiet datus pirms iesniegšanas.
Kandidātu secība vēlēšanu biļetenā būs identiska veidlapas saraksta secībai.

Par aģitāciju:

Katrai apstiprinātai partijai ir iespēja publicēt vienu rakstu katrā no DF sociālajiem tīkliem (Facebook, Twitter), kā arī mājaslapā datoriki.lv. Papildu informāciju par biedriem, kura iepazīstina ar kandidātiem un viņu programmām, var sūtīt uz e-pastu velesanas@datoriki.lv.
Pārējie publicitātes un aģitācijas materiāli ir saskaņojami pēc ierastās universitātes kārtības. Visu materiālu izveidi partijas finansē par personīgajiem līdzekļiem.
Sākot ar 6.novembri iestājas klusuma periods – partijām ir jāpārtrauc jebkāda veida aģitācija. Ja šis noteikums būs pārkāpts, partija tiks diskvalificēta.

Dokumenti:

 

Neskaidrību gadījumā iespējams sazināties ar DF SP Vēlēšanu komisiju, rakstot uz e-pastu velesanas@datoriki.lv.