Interesanti
Sējiens 2022

Hey hey, nu jau jaunais pirmkursniek!👋
Studiju līgums noslēgts, bilde studentu apliecībai uztaisīta (cerams), ko tagad?

Tagad ir jāpiesakās uz “Sējiens 2022”. Bet kas tas tāds ir?

“Sējiens” ir Datorikas fakultātes jauno studentu iepazīšanās svētki, kura laikā tu iepazīsies ar saviem jaunajiem kursa biedriem, pārbaudīsi savas zināšanas un prasmes dažādās aktivitātēs, kā arī nedaudz izkāpsi no savas komforta zonas. Vienvārdsakot – sagatavosim jūs īstai studentu dzīvei!

Tādēļ piesakies Sējienam jau tagad, un iepazīsti savus kursa biedrus!

📌 Sējiens norisināsies no 2. līdz 4. septembrim, kur pirmo dienu pavadīsim tepat, Raiņa bulvārī 19, kur iepazīsies ar telpām, kurās pavadīsi savus nākamos 4 gadus studējot DF, un tālāk dosimies uz kādu noslēpumainu, Datoriķiem tuvu vietu, kur pārbaudīsim jūsu zināšanas un prasmes dažādos uzdevumos. Un 4. septembrī kopīgi dosimies uz studentu svētkiem “Aristotelis”

🔴Piesakies sejiens.datoriki.lv līdz 5. augustam!
🔴Jautājumu gadījuma raksti uz info[at]datoriki.lv
🔴FB Events https://ej.uz/Sejiens2022

MEKLĒJAM JAUNU DF MENTORU PROGRAMMAS KOORDINATORU!

Vai atceries savu pirmo gadu universitātē, kad viss bija jauns un svešs? Kādam bija vieglāk iejusties jaunajā vidē, bet citam tā bija jautājumu un grūtību pilna. Arī jaunajā studiju gadā mums pievienosies jauni studenti, kuriem būs pirmā pieredze universitātē ar daudziem jautājumiem, tāpēc, lai pirmkursniekiem būtu atbalsts, arī šogad turpināsies mentoru programma, kurai nepieciešams galvenais vadītajs – DF mentoru programmas koordinators.

Mentoru programmas koordinators seko līdzi mentoru darbībai un palīdz viņiem, kad rodas kāds jautājums, neskaidrību gadījumā palīdz studentam atrast sev īsto mentoru, kā arī veicina mentoru un mentorējamo saliedēšanos un zināšanu smelšanos, rīkojot dažādus pasākumus.

Ja Tu vēlies iepazīties ar jauniem cilvēkiem, gūt līderības prasmes un iegūt pieredzi pasākumu rīkošanā, tad kandidē par mentoru programmas koordinatoru, sūtot savu pieteikumu uz info@datoriki.lv līdz 01.05.2022, norādot savu vārdu, uzvārdu un īsu motivācijas vēstuli!

Jautājumu gadījumā rakstīt uz info@datoriki.lv

DF SP 13. SASAUKUMA VĒLĒŠANU NORISE, SARAKSTI UN REZULTĀTI

Kad partiju saraksti ir iesniegti un vēlēšanu datumi zināmi, jānoskaidro, kā tad šogad Datorikas fakultātes studenti varēs balsot par DF Studentu pašpārvaldes 13. sasaukumu. Pašreizējā epidemioloģiskā stāvokļa dēļ šogad vēlēšanu norise būs citādāka nekā iepriekš, tāpēc lasi uzmanīgi.

Turpināt lasīt…
Kandidē DF SP 13. sasaukuma vēlēšanās!

Kokos sārtojas lapas, dienas kļūst īsākas un e-studijās parādās pārbaudes darbi – ir Oktobris, kas nozīmē, ka tuvojas Datorikas fakultātes Studentu pašpārvaldes vēlēšanas. Pašreizējā epidemioloģiskā stāvokļa dēļ vēlēšanas notiks attālināti, bet precīzas detaļas par attālināto procesu vēl nevaram sniegt. Kad tās būs skaidras, ziņosim jums. 😉

Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde ir Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes studējošo vēlēta, neatkarīga studējošo tiesību un interešu pārstāvības institūcija augstskolā, kurā darbojas 25 studenti.

Turpināt lasīt…
Piesakies mentoram jau šodien!

Studiju sākums jaunajiem studentiem nav viegls periods – jauna vide, jauni cilvēki un draugi, priekšā tik daudz nezināmā, ka visās šajās jaunajās lietās ir viegli apjukt un apmaldīties. Lai tava studiju dzīve iesāktos drošāk, pievienojies mentoru programmai un atrodi savu mentoru!

Turpināt lasīt…
Kļūsti par mentoru jau šodien!

Vai esi jau pieteicies kļūt par mentoru kādam no jaunajiem studentiem? Ja nē, tad pieteikties vari mentors.lu.lv!

DF SP sveic Līgo 2021

Lustīgus Līgo svētkus un enerģijas pilnu Jāņu dienu novēl DF SP! Zemāk vari apskatīt sveiciena video 👇

Meklējam jaunu DF mentoru programmas koordinatoru!

Tuvojas vasara, un līdz ar vasaru mums pievienosies jauni studenti, kuriem būs daudz jautājumu pirmajā studiju gadā. Lai jaunajiem studentiem būtu kāds, pie kura varētu meklēt atbalstu, šogad turpināsies mentoru programma, kurai nepieciešams galvenais vadītājs – DF mentoru programmas koordinators.

Turpināt lasīt…
Meklējam “Sējiens 2021” galveno sējēju!

Kaut arī brīžiem to nemanām, pamazām tuvojas vasara, kas nozīmē, ka arī Sējiens 2021 vairs nav pārāk tālu.

Turpināt lasīt…
DF SP 12. SASAUKUMA VĒLĒŠANU NORISE UN SARAKSTI

Kad partiju saraksti ir iesniegti un vēlēšanu datumi zināmi, jānoskaidro, kā tad šogad Datorikas fakultātes studenti varēs balsot par DF Studentu pašpārvaldes 12. sasaukumu. Pašreizējā epidemioloģiskā stāvokļa dēļ šogad vēlēšanu norise būs citādāka nekā iepriekš, tāpēc lasi uzmanīgi.

Turpināt lasīt…